Вилка для трюкового самокату HIPE H05 XL (SCS), 110мм, black/red
Hipe H05 SCS - легка та міцна алюмінієва вилка, виконана за технологією лиття під тиском, так званого кування, з подальшою обробкою CNC (на ЧПУ верстаті). Такий метод виробництва дозволяє досягти максимальної міцності при мінімальній вазі, а також високої якості виконання поверхні.
При виготовленні був використаний алюмінієвий сплав 7000 серії, що дозволило досягти ще більшої міцності та зниження ваги. Форма та профіль пір'я розраховані на підвищені бічні навантаження.
Нижнє опорне кільце підшипника – інтегроване, що означає менше люфтів у порівнянні зі стандартними рішеннями. У стоку вилка йде під стандарт компресії SCS, але також має можливість встановлення з компресією HIC за наявності компресійної колби, яка докуповується окремо.
Виделка комплектується міцною віссю, яка здатна витримувати високі навантаження.
Характеристики:
- Матеріал вилки: ALU 7003 T6;
- Довжина штока: 145 мм;
- Офсет: 10 мм;
- Діаметр коліс: від 100 до 125 мм;
- Ширина коліс: від 24 до 28 мм;
- Компресія: SCS, HIC (при покупці колби HIC);
- Вага вилки: 330 г
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.