Ви дивилися
Каталог товарів
+38 (068) 880-55-05
Адреса офісу
м. Київ, вул. Чистяківська, 2, офіс 214
Телефони
Графік роботи
  • Пн-Пт: з 9 до 18
  • Сб: з 10 до 15
  • Нд - вихідний
E-mail
Перейти до контактів
Клієнту
0 0
Каталог
Головна
Дивилися
1
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Велопокришка CONTINENTAL Ride City,28" | 700 x 47C (45C) | 28 x 1.75, чорна, не доладна, світловідбивна

Виробник: Continental Код товару: 27755-13
0
Все про товар
Опис
Відгуки 0
Питання0
В наявності
1 261 грн
Знайшли дешевше?
Доставка
Нова Пошта (у відділення або поштомат)
Нова Пошта (у відділення або поштомат) Відправимо 29 червня
за тарифами перевізника
Нова Пошта (курʼєром на адресу)
Нова Пошта (курʼєром на адресу) Відправимо 29 червня
за тарифами перевізника
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину Тимчасово не працює Відправимо 29 червня
безкоштовно
Оплата
Оплата при отриманні Оплата при отриманні
Передоплата на рахунок Передоплата на рахунок
Передоплата на рахунок (юр. особа) Передоплата на рахунок (юр. особа)
Велопокришка CONTINENTAL Ride City,28" | 700 x 47C (45C) | 28 x 1.75, чорна, не доладна, світловідбивна
1 261 грн
Схожі товари
Опис

Continental Ride City – це надійна міська покришка з напівсликовим малюнком. Завдяки зчепленню, що забезпечується широкою контактною областю протектора - комфортно використовується як на асфальтованому покритті так і на гравії або дрібних каменях. Додатково обладнана світловідбивною смугою на боковині, вона дозволить зробити користувача помітним у темну пору доби.

Брендом заявлено сім рівнів захисту, щоб райдер міг правильно вибрати продукт під свої потреби. Ця модель має індекс 5 з 7, ступінь захисту вище середнього, при якій можна їздити містом або пересіченою місцевістю, не побоюючись крихкого скла, голок від рослин або каміння.


Технічні характеристики:

  • Розміри: 28 X 1.75;
  • Ширина: 47 мм;
  • ETRTO: 47 – 622;
  • Тип протектора: Напівлик;
  • Щільність плетіння корду: 3/180 TPI;
  • Робочий тиск: 45-58 PSI;
  • Вага: 1100

особливості:

  • Світловідбивна смуга на боковині;
  • Сумісність із електровелосипедами.

    Технології:

    Сумісність для E-Bikes – компанія спирається на більш ніж 100-річний досвід роботи з покришками для мопедів та мотоциклів. Усі їхні міські та трекінгові шини розраховані на стандартну швидкість, не менше 25 км/год. Такі шини з маркуванням E50 також сертифіковані для S-Pedelecs (преміальний клас електровелосипедів). Завдяки своїй високоякісній структурі захист від проколів є вкрай високим, а опір коченню - низьким, це забезпечує захист від передчасного зносу, викликаного додатковою рушійною силою.

    EXTRA Puncture Belt - це міцний гумовий прошарок у поєднанні з посиленими боковинами забезпечує високий рівень захисту від проколів та стирання.


    Відгуки

    Відгуків про цей товар ще не було.

    Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

    Питання та відповіді
    Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.

    Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

    1 261 грн